O firmie


Działamy na rynku ogólnopolskim od 1989 roku. W naszym dorobku znajduje się wiele ciekawych obiektów wykonanych dla znanych w Polsce firm i korporacji,  spełniających wszelkie oczekiwania dotyczące bezpieczeństwa, trwałości i funkcjonalności.
W zakres naszej działalności wchodzi przede wszystkim generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych takich jak: hale magazynowe, hale produkcyjne i centra logistyczne. Budujemy również obiekty inżynieryjne, obiekty wystawiennicze i handlowe, budynki biurowe oraz inne o podobnym charakterze. Nasze realizacje wykonujemy wraz z układami drogowymi, zagospodarowaniem terenu, niezbędnymi przyłączami, sieciami oraz wszelkiego typu instalacjami wewnętrznymi.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji procesu budowy, począwszy od fazy projektowej zakładającej efektywność ekonomiczną inwestycji, eliminując już na początku ewentualne negatywne skutki niedoszacowania lub przeszacowania kosztów inwestycji, następnie poprzez wykonanie robót budowlano-montażowych prowadzonych według ściśle określonych norm, w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, a kończąc na próbnym rozruchu i przekazaniu obiektu do użytkowania.

Nad całym procesem inwestycyjnym czuwa zatrudniona kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów tj. konstruktorów, kierowników robót, kierowników branżowych oraz inżynierów.
Marka KONSTRUKCJE ŻYWIEC® to nie tylko firma zajmująca się generalnym wykonawstwem inwestycji, ale również wyposażona w nowoczesny park maszynowy wytwórnia konstrukcji stalowych oraz firma montażowa, zajmująca się montażem konstrukcji, elewacji i poszyć dachowych.
Dzięki kompleksowej realizacji prac, nadzorowaniu każdego etapu budowy oraz dzięki współdziałaniu wszystkich naszych podmiotów, możliwe jest prowadzenie prac w sposób nie tylko płynny i terminowy, ale również optymalny kosztowo.